0
0
Slider 2

SWAROVSKI Oчила за сонце

KУПИ ТУКА СО 25 % ПОПУСТ
Slider 2

POLICE Sunglasses

Slider 2

Нова колекција 2024

Slider 2

FURLA НОВА КОЛЕКЦИЈА ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Slider 2

GUCCI КОЛЕКЦИЈА ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

КУПИ СЕГА
Slider 2

Prada очила за сонце

купи сега
Slider 2

TOM FORD КОЛЕКЦИЈА ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

КУПИ СЕГА
Slider 2

DOLCE & GABBANA КОЛЕКЦИЈА ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

КУПИ СЕГА
Slider 2

Versace Нова Колекција Очила за Сонце

Slider 2

RAY BAN ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

КУПИ СЕГА
Slider 2

25 ГОДИНИ ОПТИКА ЦАЈС

Брендови
Секој од брендовите кои се продаваат во нашите продавници, е внимателно селектиран, за да ги задоволи сите желби, потреби но истовремено и куповната моќ на сите категории на клиенти

Производи на промоција

Производи на промоција се производи со одреден попуст,кои можете да ги најдете во секторот ПРОМОЦИИ

Препорачани производи

Препорачани производи се производи кои се појавуваат под секое пребарување на одреден производ кои ви овозможуваат да разгледате други понудени производи кои би можеле да Ве интересираат.

Exp

Од 1995

постоење на пазарот
Exp

Безбедно плаќање

без ризик и скриени трошоци
Exp

Бесплатна достава

брза и сигурна достава
Exp

Сертифициран дилер

сертифициран дилер

ИЗВЕСТУВАЊЕ!

Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.

Information

ПОМОШ ПРИ КУПУВАЊЕ

За повеќе информации и помош при купување, контактирајте не на следниот број:

Работно време на call центарот

Понеделник - Петок
(09ч-17ч)

Контакт

info@optikazeiss.mk