0
0

Нарачај

Податоци за достава

НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:

*Со правење на порачка се согласувате со нашите услови за користење и продажба

Цена на производи:

1800 ден.

Цена на достава:

200 ден.

Вкупно:

2000 ден.

Доставата ја врши курирска фирма
Курирската служба ќе Ви ја донесе нарачката на посакуваната адреса во работни денови од 8-20 часот и сабота од 8-16 часот
За доставувањето на пратката ќе бидете контактирани на Вашиот телефонски број
Испораката е бесплатна за сите нарачки.

Exp

Од 1995

постоење на пазарот
Exp

Безбедно плаќање

без ризик и скриени трошоци
Exp

Бесплатна достава

брза и сигурна достава
Exp

Сертифициран дилер

сертифициран дилер

ИЗВЕСТУВАЊЕ!

Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.

Information

ПОМОШ ПРИ КУПУВАЊЕ

За повеќе информации и помош при купување, контактирајте не на следниот број:

Работно време на call центарот

Понеделник - Петок
(09ч-17ч)

Контакт

info@optikazeiss.mk