0
0

Кариера во Zeiss

Кариера во Zeiss

-Нашата компанија е во постојан пораст, нашиот тим на врботени ужива голем број поволности, можности за напредување, заработка на бонуси, а сите членови на нашата компанија имаат стабилна работа и работат во пријатна средина.
-Доколку сакаш да станеш дел од нашето Zeiss семејство, пополни ја апликацијата, и ние ке те исконтактираме во најкраток можен рок.Exp

Од 1995

постоење на пазарот
Exp

Безбедно плаќање

без ризик и скриени трошоци
Exp

Бесплатна достава

брза и сигурна достава
Exp

Сертифициран дилер

сертифициран дилер

ИЗВЕСТУВАЊЕ!

Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.

Information

ПОМОШ ПРИ КУПУВАЊЕ

За повеќе информации и помош при купување, контактирајте не на следниот број:

Работно време на call центарот

Понеделник - Петок
(09ч-17ч)

Контакт

info@optikazeiss.mk