0
0

Достава

Достава

Доставата на нашите производи ја врши курирска служба . Курирот ќе го достави Вашиот производ на наведената адреса секој работен ден во период од 08-20 часот и од 08-16 часот во Сабота.


Испораката е бесплатна за сите производи нарачани од нашата страница.

Exp

Од 1995

постоење на пазарот
Exp

Безбедно плаќање

без ризик и скриени трошоци
Exp

Бесплатна достава

брза и сигурна достава
Exp

Сертифициран дилер

сертифициран дилер

ИЗВЕСТУВАЊЕ!

Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.

Information

ПОМОШ ПРИ КУПУВАЊЕ

За повеќе информации и помош при купување, контактирајте не на следниот број:

Работно време на call центарот

Понеделник - Петок
(09ч-17ч)

Контакт

info@optikazeiss.mk