0
0
Brand logo

Почнувајќи од првата колекција на очила развиена со Марколин во 2008 година, очилата за сонце и очилата Dsquared2 го изразуваат својот идентитет со допир на гламур и несвојствен ретро изглед и современи форми со модерни материјали, бои и текстури.

Прочитај повеќе за брендот

Филтер

Brand logo

Почнувајќи од првата колекција на очила развиена со Марколин во 2008 година, очилата за сонце и очилата Dsquared2 го изразуваат својот идентитет со допир на гламур и несвојствен ретро изглед и современи форми со модерни материјали, бои и текстури.

Прочитај повеќе за брендот
Exp

Од 1995

постоење на пазарот
Exp

Безбедно плаќање

без ризик и скриени трошоци
Exp

Бесплатна достава

брза и сигурна достава
Exp

Сертифициран дилер

сертифициран дилер

ИЗВЕСТУВАЊЕ!

Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.

Information

ПОМОШ ПРИ КУПУВАЊЕ

За повеќе информации и помош при купување, контактирајте не на следниот број:

Работно време на call центарот

Понеделник - Петок
(09ч-17ч)

Контакт

info@optikazeiss.mk