0
0

Rreth nesh

Rreth nesh

Historia e Zeiss Optics daton që nga viti 1995. Kompania jonë e atëhershme e vogël familjare, në fakt filloi si një projekt me qëllimin e vetëm për ta sjellë Manastirin më afër trendeve botërore të modës për sa i përket syzeve. Të udhëhequr nga dëshira për të sjellë marka të shquara që do të plotësojnë nevojat e cilësisë dhe çmimit të klientëve tanë, kompania jonë ishte e para që prezantoi klientët tanë me korniza të markës nga prodhues të ndryshëm me famë botërore.Klientët tanë kanë njohur dëshirën tonë për të ofruar produkte me cilësi të lartë me çmime të shkëlqyera, dhe ai ka mbetur motivimi ynë kryesor, klientët tanë të kenë qasje të vazhdueshme në modelet më të fundit të syzeve, në çdo kohë. E inkurajuar nga numri i madh i klientëve besnikë, kompania jonë në mënyrë dinamike dhe fleksibile përshtatet në tregun botëror dhe gjithmonë zgjedh me kujdes secilën palë syze, syze me recetë dhe lente, me qëllimin e vetëm për të kënaqur fuqinë blerëse të të gjitha kategorive të klientëve. Sot, pas më shumë se 20 vjet ekzistence, në ofertën tonë ne përfshijmë mbi 20 marka ndërkombëtare si Ray Ban, Versace, Gucci, Tom Ford, Dolce and Gabbana, Bottega Veneta, Dior, Fendi, Roberto Cavalli, Fendi, Burberry, Emporio Armani, Valentino, Saint Laurent, Miu Miu, Jimmy Choo, Dsquared, Marc Jacobs, Swarovski, Stella McCartney, Guess, Vogue, Arnette, Just Cavalli dhe të tjerë. Për më shumë se 20 vjet ne kemi krijuar vlera, besim dhe cilësi duke shitur syze dielli të markave, korniza optike dhe bizhuteri.Suksesi i punës sonë është produkt i angazhimit të ekipit tonë profesional, i cili vazhdimisht po punon në përmirësimin dhe edukimin duke ndjekur trajnime të licencuara në fushën e syzeve me recetë por gjithashtu ndjek produktet më të fundit në botën e syzeve.Përmes platformës sonë online, ne mundësojmë shpërndarjen e shpejtë dhe të sigurt të produkteve, kujdes të shkëlqyeshëm për klientët, standardet më të larta të sigurisë gjatë pagimit dhe mbrojtjen e të dhënave personale. Në çdo kohë, ne ofrojmë zëvendësim të garantuar të produktit, si dhe kthim të parave të gatshme. Ekipi ynë synon t'u përgjigjet menjëherë nevojave të klientëve, duke azhurnuar rregullisht dëshirat dhe porositë e klientëve tanë.Qëllimi ynë është të vazhdojmë të kujdesemi për klientët tanë të vlerësuar, duke rritur numrin e pikave tona të shitjes, të motivuar për të qenë sa më afër tyre, duke ofruar vazhdimisht koleksionet më të fundit të syzeve të diellit dhe kornizave dioptri, por edhe teknologjitë më të fundit optike xham dhe lente.

Exp

Që nga viti 1995

në treg
Exp

Pagesë e sigurt

pa rrezik dhe kosto të fshehur
Exp

Dorëzim falas

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt
Exp

23 vjet

në treg

ИЗВЕСТУВАЊЕ!

Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата.

Information

Blerja e ndihmës

Për më shumë informacion dhe ndihmë për blerje, na kontaktoni në numrat vijues:

Orët e Qendrës së Thirrjeve

E hënë - E premte
(09h-17h)

Kontakti

info@optikazeiss.mk